Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

LG планує відмовитись від виробництва смартфонів

Південнокорейська компанія LG планує продати або закрити підрозділ з виробництва мобільних пристроїв.

Генеральний директор LG Electronics Квон Бонг-Сік розіслав співробітникам електронного листа і роз'яснив позицію компанії щодо роботи підрозділу мобільного зв'язку. Внутрішнє повідомлення було відправлено співробітникам, щоб запевнити їх «яке б рішення не було прийнято, їх благополуччя є першочерговим завданням LG», — повідомляє Koreatimes.

Це перший раз, коли компанія офіційно заявила про долю свого бізнесу з виробництва смартфонів. LG додала, що пора компанії прийняти «тверезе рішення» про те, чи продовжувати бізнес, оскільки конкуренція на світовому ринку стає все більш жорсткою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Інвестори LG Electronics сприйняли це як відмову LG від виробництва смартфонів, і її акції підскочили на 12,84% до 167 000 вон (~$150).

LG Electronics неодноразово робила спроби відродити збитковий бізнес. Була реорганізована лінійка продуктів, збільшені обсяги аутсорсингу і запущені у виробництво смартфони з різними форм-факторами. Проте, з 2015 року бізнес мобільного зв'язку несе операційні збитки протягом 23 кварталів поспіль, що склали близько 5 трлн вон (> $4,5 млрд).

При цьому компанія розширює виробництво запчастин для автомобілів, підтримує зростаючий бізнес електромобілів. Зокрема, LG Energy Solution, підрозділ LG Group з виробництва акумуляторів, розширює свою присутність в глобальному бізнесі електромобілів.

Дочірні компанії LG Group, такі як LG Display, LG Innotek і LG Chem, прагнуть стати основними постачальниками запчастин в зростаючому світі. У грудня 2020 компанія оголосила про своє рішення створити спільне підприємство з канадським виробником автомобільних запчастин Magna International. Спільне підприємство зі штаб-квартирою в Кореї, попередньо назване LG Magna e-Powertrain, буде запущено в липні і буде виробляти електромотори, інвертори і бортові зарядні пристрої.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини