IT

Телевізор без ТБ: LG відключить «сірі» пристрої від Smart TV слідом за Samsung

LG відключить «сірі» телевізори від Smart TV. Фото: unsplash / glenncarstenspeters

LG відключить «сірі» телевізори від Smart TV. Фото: unsplash / glenncarstenspeters

Компанія LG анонсувала оновлення програмного забезпечення для смарттелевізорів. Так, у них поліпшать функцію розпізнавання мови, з'являться нові програми й інструменти взаємодії з пристроями в екосистемі «розумного будинку».

Однак користувачі «сірих» (несертифікованих) телевізорів після встановлення оновлення можуть мати проблеми з роботою своїх моделей. Функціональність Smart TV на таких телевізорах може бути повністю недоступною або дуже обмеженою.

«Після оновлення послуга Smart TV може стати повністю недоступною або істотно обмеженою в країнах СНД, включно з Росією, Україною та Туркменістаном, якщо ваш пристрій не має сертифікату на відповідність випущеної в обіг продукції вимогам технічних регламентів у вашому регіоні. Графік може бути змінено залежно від обставин компанії, а відомості про оновлення можуть відрізнятися залежно від моделі та країни», — йдеться в повідомленні російського підрозділу LG.

Telegram Logo

Йдеться про телевізори, які LG випустив для продажу в інших країнах. Зазвичай їхня ціна є нижчою, проте якщо ви придбаєте такий пристрій, можете втратити низку функцій, закладених виробником, а також гарантії.

Оновлення почне поширюватися на телевізори LG 16 листопада 2020 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Як не купити «сірий» телевізор

У разі купівлі телевізора продавець має надати вам інформацію про те, що товар відповідає технічному регламенту. Так, на задній панелі пристрою має бути маркування ЄAЕC, яке свідчить про те, що пристрій пройшов лабораторні випробування і процедури оцінювання, які встановлені технічними регламентами Євразійського економічного союзу.

Контекст. На початку 2020 року на розумних телевізорах Samsung, зокрема й в Україні, заблокували функціональність Smart TV через регіональні обмеження.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини