Facebook Pixel

«Укрнафта» отримала від фірм Коломойського близько 2,7 млрд грн як погашення заборгованості 2019 року

«Укрнафта» отримала близько 2,7 млрд грн як погашення заборгованості. Фото: ukrnafta.com

«Укрнафта» отримала близько 2,7 млрд грн як погашення заборгованості. Фото: ukrnafta.com

«Укрнафта» отримала понад 347 млн грн як погашення заборгованості за постачання нафти у 2015 році. Від початку грудня 2019 року загальна сума погашеної заборгованості з відсотками становила 2,66 млрд грн. Про це повідомляється на сайті компанії.

Повернення коштів відбулося в межах плану реструктуризації заборгованості за затвердженими судами мировими угодами «Укрнафти» з «Техтрейд Груп», «Гарант-УТН», «Галнафта», «Торговий дім Прикарпаттянафтотрейд» і «Котлас». Зазначені компанії пов'язують з Ігорем Коломойським.

Реструктуризація передбачає погашення боргу частинами протягом 3 — 6 років. До суми виплати також входитимуть відсотки, нараховані на залишок заборгованості після січня 2020 року. На початок грудня 2019 року сума заборгованості становила 7,47 млрд грн.

Telegram Logo

Контекст. Дебіторська заборгованість за постачання нафти утворилася у 2015 році. Наприкінці 2015 року НАБУ почало розслідувати виведення з «Укрнафти» 7,6 млрд грн способом безоплатного передання нафти на аукціонах.

З метою повернення простроченої дебіторської заборгованості в липні 2016 року «Укрнафта» подала 6 судових позовів на загальну суму 7,6 млрд грн. За 5 позовами суди ухвалили рішення на користь компанії.

Коментарі

Всі новини