Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Труднощі на терміналах СПГ у США посилять енергетичну кризу в Європі й Азії

Freeport LNG припинив роботу через скупчення парафіну в трубопроводах, постачання газу на термінал знизилися майже на 9,5%, як порівняти з попереднім днем.

Проблеми з виробництвом на двох найбільших у США експортних терміналах зрідженого природного газу загрожують скороченням постачань саме в той момент, коли енергетична криза вразила Європу й Азію, пише bloomberg.

Уповільнення роботи Freeport LNG

У трубопроводах Freeport LNG скупчився парафін через домішок у газі, який йде на скраплення. Виходячи з цього, відвантаження СПГ з експортного термінала Техасу будуть скорочені з кінця жовтня по листопад. Офіційні особи Freeport від коментарів відмовилися.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Завод СПГ розташований в 60 милях на південь від Х'юстона й отримує газ по трубопроводах із об'єктів, що належать компанії, поблизу міста Ойстер-Крік. За оцінками BloombergNEF, постачання газу на термінал знизилося майже на 9,5%, як порівняти з попереднім днем.

Незважаючи на уповільнення темпів виробництва, підприємство як і раніше завантажується і експортується. Танкер Corcovado LNG залишив Фріпорт зранку в п'ятницю й прямує до Польщі. Ще один танкер пришвартований до термінала, а ще три стоять на якорі в Мексиканській затоці.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Зупинка на Sabine Pass

Тим часом виробничий підрозділ, відомий як лінія 3 на експортному терміналі СПГ Sabine Pass компанії Cheniere Energy Inc., також зупинено. Ситуація не така серйозна, але компанія також не коментує операції, повідомив представник Cheniere.

За даними BloombergNEF, потоки газу на завод знизилися приблизно на 21%, як порівняти з попереднім тижнем. Судновий канал був закритий протягом якоїсь частини дня в четвер через туман. Танкер ЗПГ був пристикований до заводу в п'ятницю вранці, а ще два стоять на якорі та чекають у Мексиканській затоці.

Проблеми на двох експортних терміналах СПГ, а це понад 50% виробництва СПГ у США, виникли тоді, коли світ вразила енергокриза. Європейські та азіатські покупці прагнуть накопичити запаси перед зимою й платять майже в шість разів дорожче за природний газ, ніж він коштує в США.

Коментарі

Всі новини