Facebook Pixel

Путін наказав покращити мобільний зв’язок у Криму

Путін дав завдання уряду вирішити проблему зі стільниковим зв’язком у Криму. Фото: Кремль

Путін дав завдання уряду вирішити проблему зі стільниковим зв’язком у Криму. Фото: Кремль

Російський президент Володимир Путін дав завдання своєму уряду покращити мобільний зв’язок та інтернет в окупованому Криму. Поставлене ним завдання має бути виконане до 1 серпня 2022 року, відповідальність за його реалізацію покладено на очільника уряду РФ Михайла Мішустіна.

Quote«Уряду РФ вжити заходів, спрямованих на подальший розвиток інфраструктури зв'язку на територіях Республіки Крим і Севастополя, з метою підвищення якості послуг рухомого радіотелефонного зв'язку, послуг із передавання даних та надання доступу до інформаційно-телекомунікаційної мережі «Інтернет» і доступності таких послуг для населення», — ідеться в документі на сайті Кремля.

Контекст. Наразі в Криму не працюють найбільші російські оператори: «МТС», «Мегафон», «Білайн» і Tele2. На це є декілька причин, і головна з них — це санкції з боку Заходу. На окупованому півострові послуги мобільного зв’язку та інтернету надають місцеві компанії-оператори: «Волна», «Кримтелеком», Win Mobile («К-Телеком») и «Сев Мобайл» (за межами Криму вони не працюють).

Наприкінці грудня під час великої пресконференції Путін пообіцяв вирішити в Криму проблеми з дефіцитом прісної води, мобільним зв’язком та інтернетом, а також із розселенням людей з аварійного житла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини