Facebook Pixel

Гейтс спрогнозував, коли світ позбудеться пандемії коронавірусу

Коли настане кінець пандемії — прогноз засновника Microsoft Білла Гейтса. Фото: Flickr

Коли настане кінець пандемії — прогноз засновника Microsoft Білла Гейтса. Фото: Flickr

Американський бізнесмен та засновник Microsoft Білл Гейтс озвучив власний прогноз щодо завершення пандемії коронавірусу у світі. За його словами, вже в середині наступного року рівень захворюваності та смертності від COVID-19 впаде нижче показників сезонного грипу. Він уточнив, що його прогнози можуть справдитися за умови, якщо не з’являться нові штами коронавірусу, пише Bloomberg.

Гейтс переконаний, що пандемія зникне завдяки:

  • природному імунітету,
  • імунітету, набутому завдяки вакцинації проти коронавірусу,
  • з'явленню ліків проти хвороби.

Засновник Microsoft висловив сподівання щодо вирішення проблеми із постачанням вакцин у 2022 році. Гейтс додав, що світу варто зосередитися також і на боротьбі з грипом «для зменшення загроз виникнення нових пандемій».

Telegram Logo

Контекст. Після виникнення пандемії коронавірусу Гейтс став головним фігурантом низки конспірологічних теорій. Зокрема, мільярдеру приписують створення вірусу та наміри «чипувати» людей через вакцинацію, щоб зменшити населення Землі.

Раніше цього місяця він закликав людство підготуватися до нових імовірних пандемій. Гейтс заявив, що окрім природних епідемій є загроза епідемій, «спричинених біотероризмом». За його словами, щоб бути готовим до наступної глобальної пандемії, світові потрібно зробити дешеві вакцини, мати великі фабрики для їх випуску та викорінити грип та застуди.

Коментарі

Всі новини