Facebook Pixel

Локальні бізнеси та агротех. Вікторія Тігіпко назвала топ напрямів, у які можна інвестувати в Україні

Вікторія Тігіпко назвала топ напрямів, у які можна інвестувати в Україні. Фото з особистого архіву

Вікторія Тігіпко назвала топ напрямів, у які можна інвестувати в Україні. Фото з особистого архіву

В Україні вигідно інвестувати у напрямки, що мають геолокаційні ознаки та країнову приналежність, у локальні бізнеси, які полегшують звичайну життєдіяльність на складах, навантаженнях, в агротехнічні напрями та інше. Про це в інтерв'ю The Page розповіла Вікторія Тігіпко — засновник та керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures, засновник клубу приватних інвесторів iClub, президент Одеського міжнародного кінофестивалю.

Під напрямками, які мають геолокаційні ознаки і приналежність до країни, маються на увазі instant logistics (миттєва логістика), категорійна доставка (напоїв, овочів, одягу), дрони, роботизація.

QuoteЦе все актуально в Україні. Наприклад, у країні є робототехнічна компанія Deus Robots. Такими ж речами займаються інші компанії на інших територіях. Клієнтами української компанії будуть ті, хто працює на нашій території, а також центральна та східна Європа. Тому що якщо робот, який працює на складах, виходить з ладу, його треба передати на ремонт і це має бути зручним», — пояснює Тігіпко.

Що стосується агротехнічного спрямування, то йдеться про вкладення в теплиці, господарства, сенсори. За словами Тігіпко, грамотна команда може досягти успіху в цьому напрямі, оскільки в країні є багато виробництв, які, наприклад, без сенсорів втрачають мільярди.

Telegram Logo

«Не помилитеся і якщо вкладетеся у фармацевтичне та будь-яке інше виробництво, а також у проєкти в галузі будівництва, медицини, страхування (наприклад агрегатори страхових послуг), необанки, різну інвестиційну тематику, яка теж характерна для наших територій».

Вікторія Тігіпко

Вікторія Тігіпко

голова наглядової ради Українського фонду стартапів, засновниця і керівна партнерка венчурного фонду TA Ventures

Контекст Раніше The Page писало, у що можна вкласти гроші у 2021 році і чому ці способи можуть стати прибутковими.

Коментарі

Всі новини