Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія почала розплачуватися з Україною за забруднену нафту

Державна «Укртранснафта» отримала від російської «Транснефти» 2,3 мільйона євро у якості частини компенсації за забруднення української ділянки нафтопроводу «Дружба» неякісною російською нафтою.

«Це вже дозволило покрити недоотриманий дохід компанії, спричинений тимчасовою зупинкою транзиту у квітні», — повідомили в компанії «Укратранснафті».

Розмір компенсації визначається в рамках додаткової угоди до діючого договору на транзит і залежить від періоду резервування «Транснафтою» потужностей української нафтотранспортної системи, в яку потрапила «брудна» нафта.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст

  • У квітні Білорусь виявила на «Мозирському НПЗ» нафту з перевищеним рівнем вмісту органічних хлоридів, у зв'язку з чим припинила транзит російської сировини до Європи, в тому числі й в Україну.
  • Прокачування неякісної російської нафти припинили Польща і Німеччина, територіями яких проходить північний відрізок нафтопроводу, а також Словаччина, яка контролює південний відрізок. Якісна російська нафта почала надходити в Білорусь 2 травня. Польща частково відновила транспортування російської нафти тільки 9 червня, а Німеччина — 18 червня.
  • «Мозирський НПЗ» захотів отримати від «Роснефти» $155 млн. Також з претензіями звернувся польський переробник Orlen — він вимав $450 тис.

Коментарі

Всі новини