Facebook Pixel

Банк Володимира Костельмана отримав мобільний гаманець Vodafone

Як стало відомо The Page, обслуговувати платежі системи мобільних грошей Vodafone Pay буде банк «Восток», який належить власникам мережі «Сільпо». У липні цього року оператор підписав з ним договір про співпрацю.

«Головним чинником під час вибору банку-партнера була накраща комерційна пропозиція», – говорить Дмитро Коваль, керівник напряму фінансових послуг Vodafone.Також партнером Vodafone залишається Таскомбанк.

Саме через цей банк буде працювати і мобільний гаманець оператора мобільного зв'язку lifecell – Paycell , який запрацює цієї осені.

Експерти вважають, що відразу два оператори вибрали саме «Восток» тому, що його акціонером є Fozzy Group Володимира Костельмана. Минулого року кількість магазинів групи (мережі «Сільпо», Fozzy та ін) зросла до 686, і в них активно впроваджуються інноваційні фінансові продукти.

Ще один акціонер «Востоку» – Лія Мороховська – каже, що у банку вже є позитивний досвід роботи з мережею «Сільпо». «Це наш стратегічний партнер, з яким ми запускали картку лояльності «Власний Рахунок» з платіжною функцією, послугу поповнення мобільного телефону та банківських карт в режимі онлайн на касах мережі, а також технологію QR-платежів через мобільний додаток «Сільпо»», – розповідає Мороховська.

«Головна перевага банку – сильна команда з досвідом роботи, зокрема у сфері електронних грошей, гнучкість і швидкість в частині технічної інтеграції, стабільність, стійкість і відкритість до нових цікавих спільних проектів», – говорить Олександр Мартиненко, голова Paycell в Україні.

Зазначимо, що у 2020 році почне діяти редакція закону «Про платіжні системи». А напередодні оператори отримують фінансові ліцензії — Київстар заснував свою фінансову компанію «Стармані». Vodafone раніше заявляла The Page, що у 2020 році планує отримати фінансову ліцензію. Але від послуг банку оператор не відмовиться.

«Банк, безумовно, необхідний як для виконання розрахунків з міжнародними партнерами, так і виконання міжбанківських розрахунків усередині країни. І я передбачаю більш глибоку інтеграцію між операторами і банками для розвитку спільних проектів на побудованій в країні банківській інфраструктурі», – вважає начальник департаменту мобільних фінансових послуг «Київстар» Сергій Коптик. Мобільний гаманець цього оператора зараз працює через споріднений оператору Альфа-банк (Україна)

За інформацією НБУ, у 2018 році обсяг операцій з електронними грошима склав 7,225 млрд грн. Право на випуск електронних грошей сьогодні є у 23 банків, серед яких – Таскомбанк, Альфа-Банк, ПУМБ, Ощадбанк, Укргазбанк, та інших.

Подякувати 🎉