Facebook Pixel

У Раді хочуть обкласти забудовників новими податками

Заробляють непогано, але не платять податки. ВР готує зміни оподаткування будівельної галузі. Фото: Pixabay

Заробляють непогано, але не платять податки. ВР готує зміни оподаткування будівельної галузі. Фото: Pixabay

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики взявся за створення законопроєкту щодо змін оподаткування будівельної галузі та захисту прав інвесторів. Як повідомив очільник профільного комітету Данило Гетманцев, нині його мета полягає в пошуку золотої середини між інтересами суспільства, держави та бізнесу.

Quote«Будівельники заробляють непогано, але не платять податки. Це показує податкове навантаження... Ми маємо кілька законодавчих ініціатив. Вони різні, від різних груп. І від ринку, і від Міністерства регіонального розвитку, і від Мінфіну. У нас у комітеті вже створено робочу групу, покликану знайти між ними компроміс», – розповів Гетманцев в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Контекст. Скандальний податковий законопроєкт №5600, який Рада ухвалила 30 листопада, в першому читанні охоплював питання обкладання податком на додану вартість (ПДВ) операцій із нерухомістю, однак згодом її вилучили. Міністр фінансів Сергій Марченко зазначив, що Мінфін до цієї норми ще повернеться.

Коментарі

Всі новини