Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

За майже п'ять місяців війни в Україні ввели в експлуатацію 39 новобудов

З 24 лютого в Україні здали 39 новобудов. Найбільше — у Києві. Фото: «ЛУН Місто»

З 24 лютого в Україні здали 39 новобудов. Найбільше — у Києві. Фото: «ЛУН Місто»

Починаючи з 24 лютого 39 новобудов України отримали сертифікати про введення в експлуатацію. Загалом за час війни ввели 385 тис. кв. м житла.

Згідно з даними ЛУН, рекордсменом стала Київська область, де в 6 житлових комплексів інвесторам запропонували 97 900 квадратних метрів житла.

На другому місці — Львівська область, де в самому Львові 8 житлових комплексів отримали сертифікати на 67 700 кв. м, а разом із 3 житловими комплексами в області ввели 88 900 квадратів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На півдні, в Одеській області, введено в експлуатацію 29 800 кв. метрів у трьох житлових комплексах.

Останніми роками українські девелопери щорічно вводили в експлуатацію 9 — 10 млн кв. м житла.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Первинний ринок нерухомості: повільне відновлення

Кількість інвестиційних угод на первинному ринку все ще є відчутно нижчою за довоєнну навіть у «безпечних» регіонах. Проте забудовники намагаються повертатися до завершення будівництва своїх об’єктів в усіх областях, де наразі немає бойових дій, зазначив директор ЛУН із маркетингу Денис Суділковський.

Quote«Держава також іде на поступки. Так, з 12 липня, згідно з постановою Кабінету міністрів № 722, на весь період воєнного стану та ще 3 місяці після нього дозволено вводити в експлуатацію будинки без виконання частини оздоблення фасадів і благоустрою території. Отже, отримати ключі від нового житла інвестори зможуть раніше, а саджати дерева, встановлювати лавки та дитячі майданчики забудовник буде вже паралельно з ремонтами у квартирах», — наголосив експерт.

Раніше The Page писало про те, що втрати житлового фонду в Україні за чотири місяці повномасштабного вторгнення рф перевищили кількість житла, введеного в експлуатацію за останні 5 років.

Коментарі

Всі новини