Facebook Pixel

В Україні зруйновано понад 350 тисяч об’єктів та мільйони квадратних метрів інфраструктури

Унаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україні зруйновано понад 350 тисяч об’єктів та мільйони квадратних метрів житлової, освітньої, медичної, спортивної інфраструктури, пошкоджено тисячі кілометрів автомобільних і залізничних шляхів, аеропорти, порти та багато іншого. Частину з цих об’єктів можна відновити, частина зруйнована вщент. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у відеозверненні до учасників форуму «Відродження України – відродження громад».

Зокрема, за словами Тимошенка, у Донецькій та Луганській областях деякі міста знищені повністю: Маріуполь, Волноваха, Рубіжне, Попасна, Лиман, Сєвєродонецьк. Також важка ситуація в окупованих громадах Херсонської області, значних руйнувань зазнали окремі громади Миколаївщини та Запоріжжя. У Харкові частина мікрорайону Північна Салтівка повністю знищена.

Він повідомив, що протягом останнього місяця фахівці Офісу Президента, уряду, громадських організацій разом з працівниками регіональних та місцевих органів влади працювали над розробкою плану відновлення та модернізації України. Також триває робота з асоціаціями європейських міст, зокрема готують підписання Меморандуму про співпрацю з Eurocities та іншими міжнародними об’єднаннями для їх залучення до проєктів з відновлення населених пунктів України.

Quote «У липні цього року відбудеться конференція в Лугано, де обговорюватиметься участь міжнародних партнерів у відновленні та модернізації України. Наша амбітна мета – вступ до Євросоюзу. Для нас дуже важлива підтримка міжнародних партнерів», – наголосив він.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉