Очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що на території міста Рубіжного не залишилося жодної вцілілої будівлі. До того ж чимало з них не підлягають відновленню.
«У дворах — кладовища. До війни тут проживали понад 60 тисяч мешканців, працювали на заводах, у бюджетній сфері, у розвинутому малому підприємництві… Розграбовані випалені цегляні коробки — тепер це НАШЕ Рубіжне», — написав він.

Фото: Сергій Гайдай / Луганська ОВА
За його словами, нині містяни розділилися на декілька категорій:
- люди, які евакуювалися на безпечні території в Україні або за кордон;
- громадяни, яких росіяни силою депортували до росії або в окуповані населені пункти;
- особи, які й досі перебувають у заручниках у кадирівців у підвалах.
«Ми будуватимемо його майже з нуля. Переможемо. Сумніву немає. Покараємо за смерті наших людей і руйнування наших міст. Рубіжани, будьте певні — відбудуємося!» — підсумував Гайдай у дописі.
Додатково. За оцінками Луганської ОВА, загалом в області зруйновано понад 11 тис. будинків, з них 3,2 тис. – це багатоповерхівки. Місцева влада зараз займається складанням адресного переліку будинків, що зазнали руйнувань унаслідок війни росії в Україні. Попередні дані свідчать, що економічні втрати сягають сотень мільярдів гривень.
Для того щоб подати дані про житло, що зазнало пошкоджень або було повністю знищено, необхідно перейти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1WlYABy5WHcShE50e1SGljJahjg-QkGnvQ2QFPIyIJlY/edit. Це допоможе в точнішій оцінці збитків і обрахуванні потреб для відбудови.

Фото: Сергій Гайдай / Луганська ОВА
Контекст. раніше писало, як податися на участь у програмі з відновлення знищеного житла.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також