Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Окупанти обстріляли школу в Сєвєродонецьку, у якій переховувалися кількасот людей. Є загиблі

Обстріл Сєведонецька: під удар потрапила школа. Є загиблі. Фото: Луганська ОВА

Обстріл Сєведонецька: під удар потрапила школа. Є загиблі. Фото: Луганська ОВА

Російська армія обстріляла з артилерії школу в Сєвєродонецьку, у якій на той момент переховувалися цивільні особи. За оцінками очільника Луганської ОВА Сергія Гайдая, у приміщенні перебували понад 200 осіб.

Троє дорослих унаслідок атаки загинули на місці. Поліція Луганщини зараз докладає зусиль для перевезення людей до іншого укриття.

Загалом із початку вторгнення росія знищила в Луганській області 348 об’єктів цивільної інфраструктури. З-поміж них щонайменше 16 вишів, 103 школи, 49 дитячих садочків, 17 спортивних об’єктів, 37 закладів охорони здоров’я, 7 вокзалів тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. За даними Інституту з вивчення війни (ISW), російські війська активізували операції з просування на північ і захід від Попасної в рамках підготовки до наступу на Сєвєродонецьк.

Також експерти дійшли висновку, що армія окупанта потерпає від нестачі резерву особового складу, що змушує російське військове командування консолідувати виснажені батальйонні тактичні групи (БТГ). За оцінкою Пентагону, нині в Україні все ще діють 106 БТГ, однак ворогу довелося розформувати та об'єднати деякі з них, щоб компенсувати втрати.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини