Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія вперше за війну застосувала на полі бою «Термінаторів»: що відомо про ці бойові машини

Противник застосував БМПТ «Термінатор» на Донбасі. Фото: Wikipedia

Противник застосував БМПТ «Термінатор» на Донбасі. Фото: Wikipedia

Ворожа армія вперше з початку повномасштабного вторгнення застосувала в боях на Донбасі взвод бойових машин підтримки танків «Термінатор». У мережі з’явилися відеопідтвердження перекидання 4 одиниць цієї техніки до міста Сєвєродонецька.

Російське пропагандистське видання «РІА Новості» повідомляє, що бойові машини «Термінатор» разом із танковими взводами «беруть участь у вогневому ураженні українських позицій, бронетехніки, розрахунків бронетанкових ракетних комплексів».

Що відомо про БМПТ «Термінатор»

«Термінатор» — це багатоцільова захищена бойова гусенична машина вогневої підтримки танків. Призначена для придушення живої сили противника гранатометами, протитанковими комплексами та стрілецькою зброєю.

Розроблена на базі танку Т-90А, але має вищий рівень захисту. У характеристиці зазначається, що БМТП має максимальний захист від гранатометів в умовах ближнього бою та систему електромагнітного захисту для нейтралізації протитанкових мін або фугасів із радіо- та магнітометричними підривниками.

Блок озброєння включає:

  • дві 30-мм гармати 2А42 (боєкомплект на 300 снарядів);
  • чотири пускові установки керованих ракет із лазерним наведенням;
  • два автоматичні гранатомети АГ-17Д;
  • 7,62-мм модернізований танковий кулемет Калашникова.

Екіпаж – 5 людей.

Вартість одиниці — приблизно $2,3 млн.

termynator.jpg

БМПТ прийнято на озброєння армії рф у 2018 році. За даними російського Міноборони, у 2020 році 90-й танковій дивізії Центрального військового округу рф було передано партію з восьми одиниць БМТП «Термінатор».

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини