Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський розповів, скільки населених пунктів уже звільнила українська армія

Скільки населених пунктів вже звільнила українська армія. Фото: president.gov.ua

Скільки населених пунктів вже звільнила українська армія. Фото: president.gov.ua

З початку повномасштабної війни російська армія окупувала 3 620 населених пунктів України. 1017 із них уже вдалося звільнити. Ще 2 603 належить звільнити. Про це розповів президент Володимир Зеленський під час онлайн-виступу в парламенті Люксембургу.

За словами президента, станом на сьогодні під контролем окупантів перебуває майже 20% нашої території — приблизно 125 тис. квадратних кілометрів. Це значно більше, ніж площа всіх країн Бенілюксу разом узятих. Майже 300 тис. квадратних кілометрів забруднено мінами та снарядами, що не розірвалися.

Зеленський також розповів, що майже 12 млн українців стали внутрішніми переселенцями. Понад 5 мільйонів, а це переважно жінки та діти, виїхали за кордон.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Бої тривають на величезній території від міста Харкова на сході нашої країни до міста Миколаєва на півдні. По прямій між ними – 454 кілометри. Але якщо подивитися на всю лінію фронту, а вона, звісно, не є прямою, то ця лінія – понад тисячу кілометрів. Тільки уявіть собі! Постійні бойові дії, що розтягнулися фронтом понад тисячу кілометрів», — заявив Зеленський.

Президент підкреслив, що Україна щодня потерпає від російських ракетних ударів. Лише 1 червня Росія застосувала 15 різних крилатих ракет. А за весь час із 24 лютого було застосовано 2 478 ракет. Більшість із них – по цивільній інфраструктурі.

Коментарі

Всі новини