Facebook Pixel

«Ковальська» починає виробництво вапна на Львівщині

«Ковальська» інвестувала в потужності для виробництва вапна 200 млн грн. Фото: «Ковальска»

«Ковальська» інвестувала в потужності для виробництва вапна 200 млн грн. Фото: «Ковальска»

Промислово-будівельна група «Ковальська» оголосила про завершення будівництва потужностей для виробництва вапна в Розвадові (Львівська область). Нові печі для випалення матеріалу ввійдуть до промислового кластера, який компанія почала розбудовувати торік.

Інвестиції в потужності для випалення вапна сягнули 200 млн грн, повідомляє пресслужба «Ковальської». Завдяки їхньому запуску в регіоні буде створено 50 нових робочих місць. Загалом у виробничий комплекс на заході країни група вклала 45 млн євро.

Quote«До нього (промислового кластера – The Page) увійдуть кар’єр із видобутку високоякісного піску, завод із виробництва газобетонних блоків, завод із виробництва сухих сумішей і потужності для випалення вапна. Це дасть змогу створити нові робочі місця й надасть додатковий буст економіці всієї країни», — зазначив гендиректор «Ковальської» Сергій Пилипенко.

Контекст. Розширення своєї присутності в західній частині України «Ковальська» розпочала у 2020 році з придбання виробничого комплексу в Розвадові (його площа становить 140 га).

Нині до його складу входять:

Telegram Logo
  • піщаний і вапняковий кар’єри;
  • шахтні печі для випалення вапна;
  • цех із виробництва мінерального порошку;
  • завод із виготовлення силікатної цегли.

Зараз «Ковальська» будує в Розвадові завод із виробництва сухих будівельних сумішей бренду Siltek (виробнича потужність — 150 тис. тонн сумішей на рік).

Нагадаємо: у жовтні «Ковальська» оголосила про початок робіт із реконструкції території Київського лікеро-горілчаного заводу, збудованого ще 1896 року.

Промислово-будівельна група «Ковальська» заснована 1956 року. Компанія виробляє будівельні матеріали, а також є девелопером і забудовником. Станом на жовтень 2019 року володіла двома кар'єрами та дев'ятьма заводами-виробниками будівельних матеріалів, зокрема, «Бетон від Ковальської», «Авеню», Siltek, «Ковальська Граніт». Крім того, до групи входить компанія «Ковальська нерухомість», яка будує житлові об'єкти в Києві.

Коментарі

Всі новини