Facebook Pixel

«Ковальська» збудує новий завод у Львівській області

Фото: «Ковальська»

Фото: «Ковальська»

Промислово-будівельна група «Ковальська» придбала завод силікатної цегли «Розвадів Будматеріали» у Львівській області площею 140 га. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Цей комплекс включає також піщаний і вапняковий кар'єри, шахтні печі для випалу вапняку. «Ковальська» планує видобувати пісок (400-500 тис. тонн на рік) і використовувати його для виробництва сухих будівельних сумішей Siltek.

Протягом наступних двох років компанія планує побудувати на цій території ще один завод Siltek. Новий комплекс, що забезпечить 500-700 робочих місць, займатиме площу близько 6 га. Там планують виробляти 100 тис. тонн сухих будівельних сумішей на рік. Сировину, виробництво якої завдяки цьому заводу планують збільшити вдвічі, реалізовуватимуть на Західній Україні.

Telegram Logo

За словами генерального директора «Ковальської» Сергія Пилипенка, загальні інвестиції у цей регіон обійдуться компанії у 500 млн грн.


Промислово-будівельна група «Ковальська» заснована 1956 року. Компанія виробляє будівельні матеріали, а також є девелопером і забудовником. Станом на жовтень 2019 року володіла двома кар'єрами і дев'ятьма заводами-виробниками будівельних матеріалів, зокрема, «Бетон від Ковальської», «Авеню», Siltek, «Ковальська Граніт». Крім цього, до групи входить «Ковальська Нерухомість», яка будує житлові об'єкти в Києві.

Коментарі

Всі новини