Facebook Pixel

Парагвай ледь не уклав угоду з вигаданими «Сполученими Штатами Кайласи»: як лідер секти дурив ООН

Як вигадана держава обдурила ООН?

Як вигадана держава обдурила ООН?

Високопосадовець міністерства сільського господарства Парагваю Арнальдо Чаморро втратив роботу після того, як оголосив, що збирався підписати угоду зі «Сполученими Штатами Кайласи» (СШК). Проблема в тому, що цю «державу» вигадав лідер індуїстського культу, який втік з Індії від обвинувачень, зокрема, у сексуальних злочинах.

Чаморро розповів журналістам, що нібито представники «Сполучених Штатів Кайласи» сказали йому, що ця країна є південноамериканським островом.

Quote«Вони прийшли і висловили бажання допомогти Парагваю, представили кілька проєктів, ми їх вислухали, і на цьому все закінчилося», – сказав колишній чиновник.

Парагвай не перша жертва «Сполучених Штатів Кайласа»

СШК очолює індійський гуру-втікач, якого розшукують за численними кримінальними звинуваченнями. Ця вигадана держава стала сумнозвісною через обман урядів по всьому світу з метою укладення фальшивих угод.

Серед найбільш відомих жертв Кайласи – ООН, яка дозволила представникам цієї «країни» взяти участь у двох засіданнях комітетів, і місто у штаті Нью-Джерсі, яке підписало з Кайласою угоду про побратимство.

У меморандумі про взаєморозуміння між Парагваєм та «штатами» від 16 жовтня висловлюється «щире побажання і рекомендація уряду Парагваю розглянути, вивчити і активно домагатися встановлення дипломатичних відносин зі Сполученими Штатами Кайласи і підтримати прийняття Сполучених Штатів Кайласи як суверенної і незалежної держави в різні міжнародні організації, у тому числі, серед іншого, в ООН».

Вигадана нація вигаданого пророка

На фото самопроголошений пророк і голова Сполучених Штатів Кайласи, Нітьянанда. Фото: BCCL

На фото самопроголошений пророк і голова Сполучених Штатів Кайласи, Нітьянанда. Фото: BCCL

Ходять чутки, що голова СШК, самозваний пророк і очільник індуїстської секти Нітьянанда купив острів біля берегів Еквадору, і тепер його «нація» дійсно там живе.

Зовсім нещодавно представники СШК подали заявку на визнання їхньої «нації», стверджуючи, що вона складається з 2 млрд індусів. Однак еквадорська адміністрація підтвердила, що такої нації не існує.

Як себе позиціюють СШК

СШК зображує себе як націю, що складається з людей, які вже понад десять років є жертвами переслідувань. Нітьянанду також називають однією з таких жертв, буцімто на нього було скоєно 70 замахів і порушено 120 фальшивих справ.

Представники Кайласи розглядають Нітьянанду як «Верховного Понтифіка» індуїзму і вважають спроби притягнути його до відповідальності нападами на саму релігію.

Вигадана держава активна в соцмережах. На сайті Кайласи створення цієї «країни» описується як «відродження давньої освіченої індуїстської цивілізаційної нації переміщеними індуїстами з усього світу».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉