Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Як в Україні святкуватимуть День Державного Прапора та День незалежності

Українці святкуватимуть День Незалежності, але на роботі. Фото: Укрінформ

Українці святкуватимуть День Незалежності, але на роботі. Фото: Укрінформ

Згідно плану заходів з відзначення 31-ї річниці Незалежності України, по всій Україні 23 серпня піднімуть прапори, а знакові місця підсвітять кольорами державного прапору.

День Державного Прапора України та День Незалежності України відзначать попри повномасштабне вторгнення, пояснили у Мінкультури та інформаційної політики (вихідного через повномасштабну війну у цей день не буде).

Урочисно державний прапор 23 серпня піднімуть у Києві, інших населених пунктах, а також закордонних дипломатичних установах і військових частинах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, 24 серпня монумент «Батьківщина-мати» у Києві та інші подібні знакові місця та памʼятки підсвітять кольорами Державного прапора України.

У Національному заповіднику Софія Київська священники всіх церков України молитимуться за неї.

Пройдуть урочисті заходи і у центрі столиці: зокрема, на Хрещатику до Дня Незалежності пройде виставка знищеної російської військової техніки.

По всій Україні та за кордоном також запланована низка акцій та флешмобів, спрямованих на єднання та підтримку українців.

Під час офіційних заходів всіх загиблих у війні проти росії вшановуватимуть хвилиною мовчання.

Нагадаємо, що ми також писали про комендантську годину у Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах на День Незалежності-2022.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини