Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Готуються до Дня Незалежності. До українського кордону з Улан-Уде йде великий ешелон із ракетами – СтратКом

Росіяни готують масований ракетний удар по Україні до Дня Незалежності. Фото: Wikipedia

Росіяни готують масований ракетний удар по Україні до Дня Незалежності. Фото: Wikipedia

Російські загарбники активно накопичують на тимчасово окупованих українських територіях і в прикордонні ракети та боєприпаси. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

Зокрема, за даними відомства, з Улан-Уде на початку поточного місяця вийшов ешелон із 28 вагонів, який везе 32 ракети до ЗРК С-300. За пронозами, до українського держкордону він прибуде орієнтовно у 20-х числах серпня.

Окрім того, СтратКом володіє інформацією про вилучення окупантами з арсеналу комплексного зберігання боєприпасів у російському Котово понад 120 контейнерів із ракетами до С-300.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У Джанкої до нещодавніх вибухів зберігалося приблизно 440 транспортно-пускових контейнерів (ТПК) до С-300. Наразі достеменно невідомо, скільки їх залишилося на кримському об’єкті.

На аеродромі «Зябрівка», що розташований у Білорусі, але перебуває під контролем рф, запаси оцінюються в понад 60 ТПК.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Загроза масованого обстрілу території України принаймні ракетами С-300 є очевидною. З огляду на прибуття низки ешелонів до 20 числа очевидно й те, що вони концентруються до 24 серпня», — наголошує СтратКом.

Контекст. Нагадаємо: військовий експерт Олег Жданов днями спрогнозував, що росіяни, ймовірно, завдадуть масованого ракетного удару по українських містах у День Незалежності України — 24 серпня 2022 року. На його думку, менша інтенсивність ракетних обстрілів зараз свідчить про їхню підготовку.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини