Facebook Pixel

Росіяни стягнули на «Зябрівку» багато ЗРК і ракет, ймовірно, готується масований ракетний удар – «Білоруський Гаюн»

За даними моніторингової групи «Білоруський Гаюн», російські окупанти, ймовірно, готуються найближчим майбутнім завдати по Україні масованого ракетного удару. Використовуючи супутникові знімки, їм удалося нарахувати на аеродромі «Зябрівка», який Білорусь передала під контроль росії, суттєву кількість зенітно-ракетних комплексів і ракет.

За оцінкою групи, наразі на об’єкті розміщено:

  • від 10 до 14 одиниць ЗРК С-400;
  • три радіолокаційні станції «48Я6 Подльот» і «КАСТА-2Е2»;
  • дві одиниці самохідних зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцир»;
  • склад боєприпасів, на якому зберігаються від 15 до 600 ракет для С-300/С-400;
  • велика кількість військових машин, інженерної техніки. Поблизу аеродрому росіяни розмістили танки Т-72 та «Іскандери».
Quote«Аналіз ситуації на аеродромі доводить, що ймовірність ракетного обстрілу території України не просто зберігається — схоже, росіяни готуються до масованого ракетного удару по Україні найближчими тижнями. Про це говорить і те, що з моменту останнього масованого обстрілу 28 липня з території Білорусі по Україні не випустили жодної ракети», — йдеться в повідомленні моніторингової групи.

Контекст. У ніч на 11 серпня поблизу білоруського аеродрому «Зябрівка» пролунали вибухи, що супроводжувалися спалахами. Завдяки супутниковим знімкам компанії Maxar команді групи «Білоруський Гаюн» вдалося з'ясувати, що тієї ночі було знищено танк Т-72. Білоруське Міноборони заявило, що сталося займання на одному з транспортних засобів після заміни двигуна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉