Facebook Pixel

Ковід-атеїсти, війська РФ поблизу України, тарифи на тепло, олігархи та чесні ЗМІ – головне зі звернення Зеленського

Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до громадян, у якому наголосив на високій смертності від коронавірусу в Україні; розповів про ситуацію з концентрацією Росією військ поблизу українських кордонів і про те, кому зіграє на руку цей медіаґвалт; повідомив, якими будуть тарифи на опалення та привітав телеканали «Прямий» і «5 канал» зі звільненням від впливу Петра Порошенка. The Page публікує головне.

Зеленський про коронавірус в Україні

Глава держави заявив, що наразі в Україні не отримали жодної дози вакцини 65% українців, тоді як таку саму кількість громадян у Європі вже повністю імунізовано проти коронавірусу. Він додав, що українська медична система здатна за один день проводити практично 400 тис. щеплень і нині має понад 10 млн доз вакцин.

Зеленський наголосив, що за два роки війни на Донбасі загинули 146 українських військових, водночас за останні два дні від коронавірусу в країні померли понад 1,5 тис. осіб.

«Скільки становить сьогодні населення України? Понад 40 мільйонів. Що об’єднає завтра всіх українців, аби ці 40 не перетворилися на 20? Усі вони будуть вакциновані».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Зеленський про концентрацію Росією сил поблизу українського кордону

Глава держави нагадав, що останніми тижнями західні ЗМІ активно поширюють дані про стягування Кремлем солдатів і військової техніки до кордону з Україною.

«З боку РФ ми чуємо закиди, що саме Україна затягує мирний процес і зриває зустріч у Нормандському форматі. Сподіваюся, тепер увесь світ чітко бачить, хто справді хоче миру, а хто концентрує майже 100 тисяч військових на нашому кордоні».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Він підкреслив, що на восьмому році війни в такій інформації немає нічого нового. Його здивувало лише те, що ці дії Москви «раптом стали відкриттям для деяких експертів, журналістів, блогерів, які підняли медіаґвалт».

«Наша армія готова дати відсіч будь-кому, будь-коли й будь-де. Ваша паніка точно не допоможе їй. Але може допомогти противнику стати частиною інформаційної війни та завдати країні не меншої шкоди, ніж бойові дії».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Зеленський про дефіцит енергоресурсів в Україні та ціни на тепло

Глава держави порадив великому бізнесу та деяким ЗМІ припинити розганяти інформацію про брак енергоресурсів в Україні, бо в держави може виникнути «дефіцит ангельського терпіння».

Він пояснив, що з року в рік восени-взимку певні олігархічні структури починають одну й ту саму гру в «штучний дефіцит». Спочатку через медіа поширюються дані про брак газу та вугілля, через те попит на ресурси та ціни на них відповідають зростанням, а платити доводиться «нам із вами».

«Я впевнений, що цього року цю гру краще не починати. Бо крім вашого «штучного дефіциту» цілком реальним є наш дефіцит – дефіцит терпіння. А коли в держави закінчується ангельське терпіння, у когось починається пекельний період. Це можна перевірити. А можна просто допомогти своїй державі й показати, що великий бізнес має не тільки великі активи, а й величезну свідомість і відповідальність».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Він додав, що цього опалювального сезону ціна на тепло для українців залишиться незмінною.

Зеленський про чесні ЗМІ та олігархів

У зверненні глава держави подякував своєму попереднику – Петру Порошенку – за те, що той довів, що закон про деолігархізацію працює.

«Дехто казав, що насправді закон – це фікція, і він не працюватиме. «Дехто» — це один із відомих політиків-олігархів. Попри всі його слова я щиро дякую йому за те, що закон працює, – у перший же день після ухвалення це довів саме цей політик-олігарх: переконуючи всіх, що він лише політик, мужньо втратив частинку себе та своїх медіаактивів».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Зеленський також привітав «Прямий» і «5 канал» з отриманням «реальної незалежності».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉