Facebook Pixel

У реанімації антивакцинаторський дух швидко зникає – Ляшко насварив протестувальників

У МОЗ розкритикували мітинг антивакцинаторів у Києві. Фото: Facebook / Віктор Ляшко

У МОЗ розкритикували мітинг антивакцинаторів у Києві. Фото: Facebook / Віктор Ляшко

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко назвав сьогоднішню акцію протесту антивакцинаторів насмішкою над медпрацівниками та сім’ями, які втратили рідних через коронавірус, і закликав українців вакцинуватися.

«Окремо зупинюся на зібранні людей, яких ми бачимо сьогодні із закликами не вакцинуватися. На мою думку, це насмішка над нашими медиками та родинами, які втратили своїх рідних. Повірте, у реанімації цей антивакцинаторський дух швидко зникає. А підроблені сертифікати там не працюють».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України


Під час брифінгу посадовець учергове наголосив на необхідності мислити критично та довіряти винятково перевіреній інформації про COVID-19 і вакцинацію, яку можна знайти на сайтах Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Центру громадського здоров’я (ЦГЗ) та МОЗ.

Telegram Logo

З огляду на нинішню ситуацію із захворюваністю та кількість госпіталізованих, у МОЗ очікують зростання попиту на проведення щеплень проти коронавірусу. Щоб задовольнити попит уже до кінця цього тижня, Україна отримає від COVAX 2,93 млн доз вакцини Moderna, яка закінчилася в Україні ще в середині вересня.

Контекст. Минулої доби в Україні виявили понад 23 тисячі нових випадків COVID-19 і зафіксували рекордну госпіталізацію хворих.

У Києві 2 листопада зареєстрували рекордні для міста 69 смертей від коронавірусу.

Від початку вакцинації проти коронавірусу в Україні щепили 10 682 750 осіб, із них 7 596 587 отримали дві дози вакцини. Минулої доби вакцинували 310 439 осіб.

Коментарі

Всі новини