Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київ посилює карантин: які обмеження діятимуть у місті

Київ посилює карантин. Фото: Oleksandr Zhabin / Unsplash

Київ посилює карантин. Фото: Oleksandr Zhabin / Unsplash

З понеділка, 1 листопада, Київ посилює карантинні обмеження. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко на пресбрифінгу.

Quote«Будь ласка, вакцинуйтеся, захистіть себе та своїх близьких. Тільки так ми зможемо зупинити стрімке розповсюдження агресивного вірусу. Не слухайте страшилки та, м’яко кажучи, нерозумну пропаганду», — закликав Кличко.

Заклади харчування, готелі, спортзали, фітнес-центри, ТРЦ, установи соціального захисту, управління праці та соцзахисту, а також управління Пенсійного фонду працюватимуть лише за умови, якщо співробітники та відвідувачі матимуть COVID-сертифікат чи довідку з негативним результатом ПЛР-тестування. Такі самі умови стосуються проведення та відвідування масових заходів.

Діти та підлітки можуть відвідувати ТРЦ тільки з батьками, які мають COVID-сертифікат чи довідку з негативним результатом ПЛР-тестування.

Школи після канікул, що закінчуються 1 листопада, зможуть відновити навчальний процес тільки в дистанційному режимі та працюватимуть так до поліпшення епідемічної ситуації. Дитсадочки продовжать працювати лише за умови вакцинації 100% персоналу закладу.

Громадський транспорт працюватиме, але пускатимуть туди лише осіб, що мають COVID-сертифікат чи довідку про негативний ПЛР-тест. Перевірятимуть документи не на вході в транспорт, а вибірково спецгрупи правоохоронців, що заходитимуть у транспорт.

Контекст. Станом на 28 жовтня 2021 року минулої доби в Україні COVID-19 виявили у 26 071 особи. З-поміж них 1451 випадок виявлено в Києві. Загалом госпіталізували 5366 осіб. Від інфекції померли 576 осіб, одужали — 10 006.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини