Facebook Pixel

Лідер ізраїльського руху антивакцинаторів помер від COVID-19

Ізраїльський антивакцинатор Хай Шаулян помер від COVID-19. Фото: NATI SHOHAT / FLASH90

Ізраїльський антивакцинатор Хай Шаулян помер від COVID-19. Фото: NATI SHOHAT / FLASH90

В Ізраїлі лідер руху противників вакцинації Хай Шаулян помер від коронавірусу. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Раніше 57-річний чоловік закликав своїх підписників у соцмережах не робити щеплення. Він стверджував, що «епідемії немає», а вакцини «непотрібні й небезпечні». Потрапивши до шпиталю, він записав відео, у якому повідомив підписникам, що не може дихати без апарата штучної вентиляції легень.

Quote«Якщо я зніму його і пройду три метри, я знепритомнію. Я сильно кашляю й відчуваю сильну задуху», — повідомив чоловік.

Пізніше він зробив ще одне відео, у якому повідомив, що під час однієї з акцій протесту його арештувала поліція, й один із поліціянтів начебто поставив йому ногу на шию. Він також без жодних доказів звинуватив поліцейських у спробі його отруїти — на думку Шауляна, це й погіршило його стан.

Telegram Logo

«Поліція Єрусалима намагалася мене отруїти. Я ніколи так не почувався у своєму житті. Весь тиждень я боровся, але сьогодні я більше не міг дихати й пішов до медичної страхової, а звідти мене госпіталізували до медичного центру Вольфсон. Якщо зі мною щось трапиться, знайте — це замах», — стверджував він.

Коментарі

Всі новини