Facebook Pixel

Ізраїль випробує антиковідну вакцину на українцях і грузинах

Ізраїльський інститут біологічних досліджень (IIBR) підписав меморандум із компанією NRx Pharmaceuticals про третій етап клінічних випробувань своєї антиковідної вакцини Brilife на десятках тисяч добровольців у Грузії, Україні та Ізраїлі. Про це повідомляє The Times of Israel.

По завершенні третього етапу випробувань Ізраїль зможе скінчити розроблення вакцини та самостійно налагодити її виробництво.

«Для нас велика честь бути обраними урядом Ізраїлю для виконання місії порятунку життів. Оскільки вакцини проти COVID першого покоління все частіше стикаються з проблемою швидкої мутації коронавирусу, ми прагнемо розробити вакцину, яка може швидко масштабуватися за низької вартості для задоволення потреб як розвинених країн, так і країн, що розвиваються», — зазначив директор NRx Хаїм Гурвіц.

Telegram Logo

Уряд України найближчими тижнями готується до спалаху «дельта»-штаму COVID-19 у країні. Перші вітчизняні результати досліджень із розроблення української вакцини планується представити у вересні 2021 року.

Контекст. У грудні 2020 року Інститут біологічних досліджень Ізраїлю успішно завершив перший етап розроблення вакцини та приступив до другого, який триває досі. Але схвалення вакцин інших виробників поставило під сумнів продовження розроблення ізраїльської вакцини.

Однак Міноборони Ізраїлю захищало проєкт IIBR, стверджуючи, що країні потрібно забезпечити незалежний доступ до вакцин. Інші офіційні особи назвали це резервним планом доповнення вакцинації препаратами, закупленими за кордоном.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини