Facebook Pixel

Нові правила в’їзду для туристів до Ізраїлю: що змінилося для українців

Ізраїль дозволить в’їзд невеликим туристичним групам з окремих країн із 19 вересня в межах пілотної програми зі стимулювання туризму. Потрапити до Ізраїлю зможуть і вакциновані українці.

Як зазначається в повідомленні Міністерства туризму Ізраїлю, головною вимогою для в’їзду є щеплення трьома дозами вакцини або щоб із моменту другого щеплення не пройшло пів року. Туристи також муситимуть надати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений за 72 години до прибуття, та пройти серологічне тестування після приземлення в аеропорту Бен-Гуріон у Тель-Авіві.

В’їжджати до країни зможуть туристичні групи чисельністю від 5 до 30 осіб із країн, що внесені до «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» списків Ізраїлю. Усі члени групи без винятку мають бути вакциновані. Україна має «помаранчевий» статус. До «червоного» списку наразі належать Туреччина, Болгарія, Бразилія та Мексика.

Індивідуальні туристи, яким було заборонено відвідувати Ізраїль від початку пандемії в березні 2020 року, як і раніше, не будуть допущені до в'їзду поза туристичною групою. Виняток буде зроблено тільки для осіб, які відвідують родичів. Плани Ізраїлю дозволити в'їзд окремим туристам із 1 липня було відкладено через нинішній сплеск інфекції.

Контекст. У травні на тлі зниження кількості заражень COVID-19 Ізраїль дозволив в’їзд невеликим туристичним групам. Тоді прибули понад 2 тис. відвідувачів переважно зі Сполучених Штатів і Європи. Однак у серпні цю ініціативу припинили, бо через поширення варіанту «Дельта» в країні стався новий сплеск COVID-19.

З 9,3 млн населення Ізраїлю 5,5 млн отримали друге щеплення, ще 2,5 млн отримали третю, так звану «бустерну», дозу вакцини Pfizer-BioNTech.

У 2019 році Ізраїль відвідали рекордні 4,55 млн туристів, що збільшило місцеву економіку на 23 млрд шекелів ($7,2 млрд).

В Україні ревакцинація проти коронавірусу може розпочатися лише через рік.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉