Facebook Pixel

НАЗК перевірило декларацію Зеленського

Декларація Зеленського. Фото: УНІАН

Декларація Зеленського. Фото: УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) завершило повну перевірку декларації Президента України Володимира Зеленського. Зазначається, що відомство не виявило ознак незаконного збагачення, необґрунтованості активів та наявності конфлікту інтересів, а точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел. Про це повідомляється на сайті агентства.

Під час повної перевірки НАЗК дослідило відомості про компанію Maltex Multicapital Corp., зареєстровану на Віргінських островах, про яку йшлося у документах Pandora Papers. Зеленський надав пояснення та документи на запит, які свідчать про відсутність будь-яких виплат у 2019-2020 роках від компанії Maltex Multicapital Corp. на користь Film Heritage Inc., а також від компанії Film Heritage Inc. на користь дружини Олени Зеленської.

Агентство також перевірило інформацію про будинок, розташований в місті Форте-дей-Мармі (Італія), який належить San Tommaso S.R.L., кінцевим бенефіціарним власником якого є Олена Зеленська. Відповідно до відомостей, наданих президентом, упродовж 2020 року він та члени його сім’ї не користувалися цією нерухомістю.

Telegram Logo

Контекст. Українські бізнесмени та політики, з-поміж яких і президент Володимир Зеленський, стали фігурантами масштабного розслідування, яке провів Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ). У документі, що отримав назву Pandora Papers («архіви Пандори»), понад 600 журналістів із різних країн світу оприлюднили результати опрацювання більш як 11,9 млн таємних файлів.

Коментарі

Всі новини