Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський вперше прокоментував розслідування щодо офшорів

Перша реакція Зеленського на «архіви Пандори». Фото: ОП

Перша реакція Зеленського на «архіви Пандори». Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський заявив, що не побачив нічого нового в оприлюдненому нещодавно розслідуванні щодо його офшорів. Він також наголосив, що не використовував їх для відмивання грошей.

В інтерв’ю телеканалу ICTV глава держави зазначив, що усі дані з «архівів Пандори» піднімалися ще до виборів.

«У 2019 році таке саме кіно я бачив на каналах олігарха (Петра – ред.) Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене нічого немає, бруду ніякого немає… Усе це стара історія, я все це чув, усе це бачив, усі ці деталі. Тішить, що жодної нової деталі я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов»

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Він також пояснив необхідність ведення бізнесу з використанням офшорів тим, що в часи президентства Віктора Януковича так робили усі бізнесмени, обов’язково ті, хто працював у сфері телебачення. У такий спосіб можна було уникнути впливу політики на роботу компаній. Зеленський також поскаржився, що у ті часи його бізнес штурмували податківці – приходили чи не щодня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Я особисто побудував без бюджетів, без держави бізнес в Україні. З нуля. Відмиванням у 2019 році ніяких грошей, і з 2012 року, і з 2001-го, і з 2019-го не займалися ані я, ані жоден член Студії «Квартал 95». Ми займалися винятково творчістю»

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Контекст. Масштабне розслідування, яке провів Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ), виявило, що президент Зеленський брав участь у розгалуженій мережі, що складалася з-понад десяти офшорних компаній, співвласниками яких були його давні друзі та партнери за телевізійним бізнесом. З-поміж них брати Борис і Сергій Шефіри та Іван Баканов. Була також виявлена прив'язка доходів глави держави до можливого відмивання коштів Приватбанком і грошей Ігоря Коломойського.

Коментарі

Всі новини