Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Венедіктова: Нових підозр щодо Порошенка немає

ОГП: Нових проваджень щодо Порошенка немає. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

ОГП: Нових проваджень щодо Порошенка немає. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Офіс Генпрокурора не має в розпорядженні жодних процесуальних рішень щодо нових підозр експрезидентові України Петру Порошенку. Про це повідомила Генпрокурорка Ірина Венедіктова, передає «Укрінформ».

«Майже два роки як я — Генеральний прокурор, і два роки я чую про нові підозри. Будуть вони чи ні – я прокоментую тоді, коли матиму якісь процесуальні рішення. На сьогодні таких процесуальних рішень немає».

Ірина Венедіктова

Ірина Венедіктова

генеральна прокурорка України

Вона підтвердила, що бачила повідомлення в українських ЗМІ, які посилалися на заяву колишнього заступника генпрокурора Віктора Трепака. Він стверджував, що Офіс Генпрокурора може оголосити про підозру Порошенку в справі про постачання вугілля з ОРДЛО.

«Я бачила те, що було написано в ЗМІ, але насправді це коментувала особа, яка вже не працює в Генеральній прокуратурі понад 1,5 року. Тому нехай краще ця людина, мабуть, прокоментує далі, що мала на увазі і звідки в неї така інформація».

Ірина Венедіктова

Ірина Венедіктова

генеральна прокурорка України

Контекст. На початку листопада прокуратура оголосила підозру колишньому міністру енергетики Володимиру Демчишину в сприянні діяльності терористичних організацій, а саме організації незаконних постачань вугілля з «ЛНР» і «ДНР».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними слідства, після призначення Демчишина в грудні 2014 року на посаду міністра енергетики та вугільної промисловості України вище політичне керівництво держави залучило його до укладання угод на постачання вугілля з територій, підконтрольних терористам.

У цьому кримінальному провадженні про підозру у вчиненні держзради та сприянні діяльності терористичних організацій раніше повідомлялося народному депутату та ще одній особі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини