Facebook Pixel

Рада призначила Юлію Свириденко міністеркою економіки: що про неї відомо

Міністерство економіки очолила Юлія Свириденко. Фото: facebook.com/yulia.svyrydenko

Міністерство економіки очолила Юлія Свириденко. Фото: facebook.com/yulia.svyrydenko

Верховна Рада проголосувала за призначення Юлії Свириденко першою віцепремʼєр-міністеркою України – міністеркою економіки України. Раніше вона обіймала посаду заступниці голови Офісу президента з економічних питань. Рішення підтримали 256 народних депутатів.

Свириденко почала працювати на державній службі у 2015 році: спершу вона стала радницею голови Чернігівської ОДА, а з серпня 2015 року — головою Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА. З 2018 року була першою заступницею голови Чернігівської ОДА, кілька місяців виконувала обовʼязки губернатора регіону.

У 2019 році Свириденко працювала заступницею Міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, а потім у липні 2020 року стала першою заступницею.

Telegram Logo

З грудня 2020 року замінила Юлію Ковалів на посаді заступниці керівника Офісу президента, де займалася економічними питаннями, звʼязками з інвесторами. Також з грудня 2020 року Свириденко очолює створену президентом Володимиром Зеленським Раду зі сприяння бізнесу. У червні-вересні була членом наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

Контекст. 3 листопада Верховна Рада звільнила Олексія Любченка з посади першого віцепрем’єр-міністра – міністра економіки.

Коментарі

Всі новини