Facebook Pixel

Лерос назвав Зеленського зрадником і показав йому середній палець

Лерос під час виступу в Раді показав Зеленському середній палець. Скриншот: youtube/Телеканал Рада

Лерос під час виступу в Раді показав Зеленському середній палець. Скриншот: youtube/Телеканал Рада

Народний депутат Гео Лерос (безпартійний) перед голосуванням за міністра оборони назвав президента Володимира Зеленського зрадником і показав йому середній палець.

Quote«Доброго дня, пане президенте. Бачу, Ваш Єрмак теж тут. Я хочу Вам сказати, що не боюся казати правду. Ви можете скільки завгодно травити на мене свої правоохоронні органи, «клепати» справи, але я не боюся казати правду… Ви – головний зрадник у країні», — сказав Лерос, після чого, залишаючи трибуну, показав середній палець Зеленському.

Після слів нардепа спікер парламенту Руслан Стефанчук попросив вимкнути йому мікрофон. Слідом слово взяла депутатка Марія Мезенцева («Слуга народу») і звернулася до регламентного комітету, аби той дав оцінку діям Лероса.

Згодом фракція «Слуга народу» повідомила, що звернулася до регламентного комітету Ради з вимогою дати оцінку та винести рішення щодо поведінки народного депутата Лероса. У заяві фракції йдеться, що Лерос «вдався до публічних образ і жестів на адресу президента України».

Telegram Logo

Контекст. Регламентний комітет нещодавно вже оцінював поведінку Лероса. Під час пленарного засідання 9 вересня він і Микола Тищенко («Слуга народу») поштовхалися. Тоді Лерос критикував Зеленського та очільника його Офісу Андрія Єрмака. Регламентний комітет не зміг ухвалити рішення щодо покарання депутатів. Їх пропонували відсторонити від участі в 5 пленарних засіданнях.

Коментарі

Всі новини