Facebook Pixel

«Слуги» визначилися із заміною Разумкову

Фракція «Слуга народу» визначилася з кандидатурою на посаду голови парламенту після відсторонення Дмитра Разумкова. За словами народної депутатки Євгенії Кравчук, ним стане Руслан Стефанчук.

«У нас немає жодного розколу у фракції із цього питання… Йдеться про внутрішньофракційний конфлікт. Це саме політичний вибір нашої фракції делегувати зараз іншій людині посаду глави парламенту. У нас зараз основний кандидат – це Руслан Стефанчук», — заявила вона в ефірі телеканалу «Україна 24».

Кравчук підтвердила, що відставка нинішнього спікера Верховної Ради є неминучою. Вона також підкреслила, що «Володимир Зеленський без Дмитра Разумкова став би президентом, а Разумков без президента головою парламенту не став би».

Контекст. Наприкінці вересня стало відомо про те, що депутати фракції «Слуга народу» почали збір підписів за відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради.

Разумков офіційно запросив депутатів фракції «Слуга народу» на нараду 4 жовтня, де планується обговорити роботу спікера за два роки.

На засіданні фракції партії «Слуга народу» в Трускавці було зібрано достатньо голосів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Президент Володимир Зеленський сказав, що рішення щодо Разумкова — це рішення фракції, а сам спікер ВР припустився помилки, коли виніс конфлікт у публічну площину.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉