Facebook Pixel

«Слуги» в Трускавці зібрали достатньо підписів за відставку спікера ВР Дмитра Разумкова

На засіданні фракції партії «Слуга народу» в Трускавці вже зібрано не менше 160 підписів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

У коментарі телеканалу «Дім» президент Володимир Зеленський сказав, що рішення по Разумкову — це рішення фракції, а сам спікер ВР припустився помилки, що виніс конфлікт в публічну площину.

За словами Зеленського, якщо у людини політичні погляди відрізняються від поглядів понад 200 нардепів і 73% населення, які голосували на виборах за програму «слуг», то значить він живе «своїм особистим життям».

Контекст. The Page раніше повідомляло, що депутати фракції «Слуга народу» почали збір підписів за відкликання Дмитра Разумкова з поста спікера Верховної Ради.

Разумков офіційно запросив депутатів фракції «Слуги народу» на нараду 4 жовтня. Планується обговорити роботу спікера за два роки.

Глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко 1 жовтня заявив, що питання відставки Разумкова можуть розглянути в Раді не раніше 6 жовтня

Пропозиції щодо відкликання спікера можуть вносити до парламенту не менше ніж третина народних депутатів від конституційного складу Ради, тобто 150 чоловік.

Згідно закону «Про Регламент Верховної Ради України», голова ВР може бути відкликаний з посади в будь-який час на його прохання. Він також може бути відкликаний у зв'язку з незадовільною роботою на цій посаді в тому числі в разі відсторонення від проведення пленарних засідань три і більше разів протягом однієї чергової сесії Верховної Ради, або за іншими обставинами, що унеможливлюють виконання ним своїх обов'язків.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉