Facebook Pixel

Нардеп Лерос опублікував відео, яке нібито компрометує Андрія Єрмака

Денис Єрмак. Фото: «Злочинності.НЕМАЄ»

Денис Єрмак. Фото: «Злочинності.НЕМАЄ»

Народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос розмістив у Facebook відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака Дениса проводить переговори щодо працевлаштування неназваних осіб на посади в органах влади.

На відеозаписах вказано час і дати зйомки: 20 серпня, 16 і 23 вересня, 3 жовтня 2019 року.

На одному з відео чоловік, схожий на Дениса Єрмака, проводить співбесіду з людиною, яка говорить, що претендує на посаду заступника міністра інфраструктури і хоче займатися «Укрзалізницею».

Telegram Logo

На іншому невідомий розповідає, що є «гарна дівчинка», яка «хоче очолити або ТРК «Україна», або «Зовнішекспоцентр». «Якщо дівчинка вродлива і «в темі», це все достатньо легко, тільки ми цим займатися не будемо, а перекинемо її на людей», – відповідає чоловік, схожий на Дениса Єрмака.

Ще на одному відео обговорюється посада на Київській митниці, де людина, схожа на брата глави ОПУ, проводить співбесіду. При цьому він зазначає, що йому передавали певну інформацію про кандидата, проте він хоче, аби той сам розповів, чим займався.

На іншому записі називається сума 45 млн, однак про що йдеться незрозуміло, оскільки розмову записано уривками. Один з учасників розмови згадує «світовий банк», а інший каже, що «вже знає, які авіакомпанії літатимуть».

В іншій розмові нібито брат Єрмака, обговорюючи кандидата на неназвану посаду, розповідає, що «всі свої представлення» він «перестраховує», тому потрібно також подати документи на офіційний конкурс.

Реагуючи на цю публікацію, голова ОПУ Андрій Єрмак заявив, що звернеться із заявою до СБУ та ДБР.

«Я хочу, аби було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їхньої достовірності, усіх фактів, а також хто і за чиїм замовленням це робив і яким чином ці записи опинилися в Гео Лероса», – написав він.

«І ти сам, і я, і люди, які розуміють ситуацію, знають, навіщо і в чиїх інтересах ти все це робиш і пишеш. Я прямо говорив тобі під час наших останніх зустрічей, у присутності свідків, і повторю тут. Якщо говорити про «червоні лінії», за якими починається моральна деградація особистості, то це точно вони. І ти їх заступив. Дуже шкода, що особисті інтереси для тебе виявилися важливішими за спільну мету, з якою партія «Слуга народу» йшла на вибори», – заявив Єрмак, звертаючись до Лероса.

Контекст. Гео Лерос – один з нардепів «Слуги народу», які виступили проти ініціативи Єрмака щодо створення консультативної ради в ТКГ за участю представників ОРДЛО. Після інтерв'ю на цю тему президент Зеленський 20 березня звільнив його з посади свого позаштатного радника.

Коментарі

Всі новини