Facebook Pixel

Парламент вирішив не карати Тищенка за бійку з Леросом у Раді

Чому Тищенка не покарали за бійку з Леросом. Фото: УНІАН

Чому Тищенка не покарали за бійку з Леросом. Фото: УНІАН

Парламентарії вирішили не карати нардепа Миколу Тищенка за те, що він влаштував бійку в сесійній залі зі своїм колегою Гео Леросом.

Про це нардеп «Слуги народу» Олександр Качура розповів в інтерв'ю The Page, яке буде опубліковано найближчим часом.

The Page «Бійки в Раді»: Як ви вважаєте, чи зможуть в українському парламенті обійтися без з'ясування відносин на кулаках, як у разі бійки на трибуні Миколи Тищенка та Гео Лероса? І отримали хоча б одне покарання або штраф нардепи, які брали участь у бійках?

Telegram Logo

Олександр Качура: Бійки — це у нас традиційна розвага парламентаріїв. Я, звичайно, проти такого способу боротьби. Це псує нашу репутацію, це використовує проти нас російська пропаганда.

Щодо штрафів, то в нас вони взагалі за такі правопорушення не передбачені. Після останньої бійки ми звернулися в регламентний комітет, щоб на п'ять днів усунути депутатів, які брали участь у бійці. Але, наскільки мені відомо, комітет не ухвалив жодного рішення: голоси розподілилися 50 на 50.

І хоч я засуджую дії (Миколи — The Page) Тищенка, як і вся наша фракція, але голова повинен був вимкнути мікрофон (Гео — The Page) Лероса, коли він почав виступати не за темою.

Нагадаємо, що зіткнення двох депутатів сталося 9 вересня 2021 року.

Коментарі

Всі новини