Скандал з «Велюром» породив нецензурний вислів серед рестораторів

Ресторан нардепа Миколи Тищенка «Велюр». Фото: УНІАН

Ресторан нардепа Миколи Тищенка «Велюр». Фото: УНІАН

У зв'язку з незаконною роботою під час карантину ресторану «Велюр», який належить народному депутату з фракції «Слуга народу» Миколі Тищенку, в лексиконі рестораторів з'явилося нове дієслово — «велюрити». Про це The Page розповіла співзасновниця компанії «Арсенал страхування» Марина Авдєєва.

Співвласниця кафе «Вино і люди» Віола Кім цю інформацію The Page підтвердила і заявила, що ресторатори вживають це дієслово як нецензурний вислів.

«Вживаємо як «досить велюрити». Зараз ми маємо дуже погану ситуацію з персоналом та ціноутворенням. Ми всі зменшили меню десь на 25-30%. Ти звертаєш увагу тільки на продукт, який можеш уніфікувати, використовувати його в кількох стравах. Такої розкоші, як раніше, гадаю, рік точно не буде».

Віола Кім

Віола Кім

Співвласниця кафе «Вино і люди»

Контекст. У сюжеті «Наші гроші з Денисом Бігусом», який вийшов в ефір 27 квітня, йшлося про те, що «Велюр» під час карантину відвідують народні депутати, бізнесмени та партнери Ігоря Коломойського. Сам нардеп спочатку заявив, що його ресторан не працює для відвідувачів і там проходять тільки «особисті зустрічі», а гості «сидять голодними». Проте вже через кілька днів він повідомив про готовність сплатити штраф, «якщо порушення було зафіксовано».

Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини