Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Лерос проти Зеленського: через скандал із президентом нардепа вигнали зі «Слуги народу»

Нардеп Гео Лерос. Фото: Facebook/geo.ya.1

Нардеп Гео Лерос. Фото: Facebook/geo.ya.1

Члени фракції політичної партії «Слуга народу» виключили нардепа Гео Лероса зі своїх лав. Напередодні він звинуватив президента Володимира Зеленського у невиконанні обіцянок.

Історія конфлікту

Під час засідання Верховної Ради 1 вересня Лерос звинуватив Зеленського у порушенні обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. Крім того, нардеп звинуватив президента у використанні правоохоронних органів для переслідування опозиції та громадських активістів.

Лерос також дорікнув Зеленському, що «люстрованих, зашкварених і махрових корупціонерів» ставлять на посади у Держмитниці.

За словами Лероса, глава Офісу президента Андрій Єрмак є «агентом ГРУ РФ, який через Кравчука та Фокіна тестує заплановану зраду.

Саме Єрмак роздає телефоном вказівки, на кого відкривати справи, на кого закривати, кого призначати на посади й кого звільняти. Судова гілка влади стала прислужницею президента навіть у рейдерському захопленні НАБУ», – сказав він.

На з'їзді партії «Слуга народу» 31 серпня Зеленський назвав «мікробами» тих народних депутатів, які забули, для чого потрапили до Верховної Ради. У відповідь на це Лерос звинуватив у «мікробах» самого Зеленського.

«Пане президенте, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злилися. Саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили всю країну, втративши шанс для великої держави, обмінявши його на конверти від олігархів. Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі підписали собі вирок. Ви стали порожнім місцем в історії. Уже зрозуміло, що не буде ніяких посадок», – заявив Лерос.

Хто ухвалив рішення виключити Лероса

За інформацією LIGA. net, ініціатором збору підписів за виключення Лероса з фракції «Слуги народу» став її глава Давид Арахамія. За його словами, у Лероса був тривалий конфлікт з Єрмаком, але фракція у нього не втручалася.

«Але коли ти перебуваєш у партії президента і починаєш чіпати уже президента, кажеш, що «мені президент не подобається, я не хочу цього президента, я критикую його програму, його дії та все інше»... Це нормальний процес, коли людина говорить, що «мені тут не подобається, піду до іншої партії», – заявив він.

Водночас, за словами голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народного депутата від «Слуги народу» Данила Гетманцева, за виключення Лероса підписалися близько двохсот «слуг народу».

«Чи треба було винести це питання на фракцію? Я вважаю, що так, не завадило б нам поговорити про це питання. Гадаю, ми ще поспілкуємося. Але так чи інакше це (збір підписів) теж є одним із варіантів рішення. Ніхто ні на кого не тиснув. Ми його ухвалили й сподіваємося, що воно було правильним», – цитує його «Укрінформ».

Що про виключення говорить Лерос

Нардеп пообіцяв і надалі «боротися з режимом».

«Скажу тільки, що ви можете відкривати на мене скільки завгодно справ, підпалювати моє майно, але ви, покидьки, мене не зупините. Я буду боротися з вашим режимом у судах, у парламенті, на вулицях, на Сході й на Заході. Я буду серед мільйона людей, які рано чи пізно вийдуть на вулицю і скажуть вам ні», – написав Лерос у Facebook.

Лерос стверджує, що на депутатів від «Слуги народу» тиснули, щоб вони підтримали виключення його з фракції.

«Були люди, які підійшли і сказали, що не поставили підписи. Було близько 10 депутатів, які сказали, що вони повністю поділяють те, що я сказав, але вони підписали, бо на них почали тиснути й натякати, що в майбутньому їх теж можуть виключити, якщо не підпишуть», – розповів він LB.ua.

Контекст. Гео Лерос – один із нардепів «Слуги народу», які виступили проти ініціативи Єрмака щодо створення консультативної ради у ТКГ за участю представників ОРДЛО. Після інтерв'ю на цю тему президент Зеленський 20 березня звільнив його з посади свого позаштатного радника.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини