Facebook Pixel

Довибори в Раду: кандидати «Слуги народу» перемогли в обох округах

Кандидати «Слуги народу» перемогли на довиборах у Раду. Фото: Element5 Digital / Unsplash

Кандидати «Слуги народу» перемогли на довиборах у Раду. Фото: Element5 Digital / Unsplash

Кандидати партії «Слуга народу» здобули перемогу на проміжних парламентських виборах в обох округах. Про це повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії.

В одномандатному виборчому окрузі №184 (Херсонська область) переміг кандидат партії «Слуга народу» Сергій Козир. Він набрав 64,38% голосів виборців. На другому місці — висуванець «Європейської солідарності» Ігор Йосипенко (14,33%).

В одномандатному виборчому окрузі №197 (Черкаська область) здобув перемогу Войцехівський Віталій. Він набрав 46,9% голосів виборців. На другому місці — самовисуванець Голуб Владислав (25,43%).

Telegram Logo

Контекст. 31 жовтня в Україні пройшли проміжні вибори до Верховної Ради у двох виборчих округах — №184 (Херсонська область) та №197 (Черкаська область).

В окрузі №184 обирали депутата Верховної Ради замість Ігоря Колихаєва, який у 2019 році виграв парламентські вибори, а у 2020-му його обрали мером Херсона. У 2019 році на парламентських виборах цей округ виявився єдиним у Херсонській області, на якому програв представник «Слуги народу».

Виборці округу №197 обирали депутата парламенту, бо телеведучий Олександр Скічко, який виграв на дострокових виборах у 2019 році, був призначений головою Черкаської облдержадміністрації.

Коментарі

Всі новини