Facebook Pixel

У Харкові обрали міського голову. Добкін збирається оскаржувати результати в суді

Харківська міська територіальна виборча комісія 1 листопада завершила підрахунок голосів, які харків'яни віддали на позачергових виборах мера міста. З результатом 50,66% переміг в.о міського голови Ігор Терехов від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», заявила очільниця ТВК Олена Матвієнко.

Його головний конкурент – Михайло Добкін – посів друге місце із 28,41% голосів. Далі йдуть Олександр Скорик (5,36%), Костянтин Немічев (4,26%), Аліна Мустафаєва (3,17%) та інші.

Додатково. Громадська організація «ОПОРА» заявила про порушення на 9 дільницях на користь Терехова. За всіма виявленими випадками представники ГО написали заяви до поліції.

Утім, очільниця ТВК Матвієнко після завершення виборів наголосила, що «до Харківської міської територіальної виборчої комісії не надійшло жодної заяви чи скарги щодо порушення виборчого процесу». Вона додала, що не вважає, що ті порушення, про які повідомляли ЗМІ, матимуть вирішальне значення під час підрахунку голосів

Зі свого боку Добкін, який зазнав поразки на виборах, пообіцяв піти до суду через свій програш.

«Я йду до суду. Тут справа не в «Добкіні з його амбіціями». У нас, у всіх харків'ян, за Терехова вже вдруге нахабно вкрали право обирати собі мера міста! Обирати собі мера, якого ми хочемо. І тут уже принципова справа», — написав він у своєму телеграм-каналі.

Контекст. Колишній мер Харкова Геннадій Кернес, який лікувався від коронавірусу в німецькій клініці «Шаріте», помер від ускладнень COVID-19 у ніч на 17 грудня 2020 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉