Добкін проти Терехова: хто замінить Кернеса на посаді мера Харкова

Ігор Терехов. Фото: його Facebook-сторінка

Ігор Терехов. Фото: його Facebook-сторінка

З-поміж кандидатів на посаду мера Харкова після смерті Геннадія Кернеса найбільше голосів харків'яни віддали б секретарю Харківської міськради Ігорю Терехову та колишньому голові Харківської обласної державної адміністрації Михайлу Добкіну, які, ймовірно, і пройдуть до другого туру. Про це йдеться в результатах дослідження агентства UkrSocStandart.

Так, у першому турі серед тих, хто точно піде на вибори, за Добкіна проголосували б 33,6%, а за Терехова — 28,5%. У другому турі серед тих, хто однозначно зібрався голосувати, 47,8% вибрали б Терехова, а 52,2% — Добкіна. Водночас понад 25% опитаних взагалі не підуть голосувати.

Загалом, якби вибори мера Харкова відбулися найближчої неділі, 58% харків'ян пішли б голосувати, 21% — «скоріше так», 6,5% — «скоріше ні», точно не пішли б 12,5%, а не змогли відповісти 1,6% опитаних.

Telegram Logo

За кого ще харків'яни голосували б у першому турі:

  • за ексголову Харківської обласної державної адміністрації Юлію Світличну — майже 11%;
  • за бізнесмена Олександра Фельдмана — 10%;
  • за колишнього народного депутата, члена парламентського комітету з питань податкової та митної політики Євгена Мураєва — 5%.

Решта набрали ще менше голосів, але варто зазначити, що 3% опитаних як «свій варіант» кандидата в мери міста назвали бізнесмена Олександра Ярославського, якого не було в списку.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Водночас 37% опитаних зазначили, що точно не проголосують за Фельдмана, 31% — за Світличну, 30% — за Добкіна, 28% — за колишнього депутата Харківської міськради Андрія Лесика.


Дослідження проводили в усіх районах Харкова, опитавши понад 1,2 тис. осіб віком від 18 до понад 65 років методом особистого стандартизованого інтерв'ю.


Контекст. Колишній мер Харкова Геннадій Кернес, який лікувався від коронавірусу в німецькій клініці «Шаріте», у ніч на 17 грудня 2020 року помер від ускладнень COVID-19.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини