Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Залужний: у Сєвєродонецьку ситуація складна, на 1 105 км тривають активні бойові дії

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний закликав голову об’єднаного комітету начальників штабів США генерала Марка Міллі якнайшвидше допомогти Україні отримати більше артилерійських систем калібру 155 мм.

Розмова з генералом Міллі відбулася в неділю, 12 червня, написав Залужний у Telegram-каналі, наголосивши, що «вважає цю глибоко шановану мною людину своїм наставником».

Оцінюючи оперативну обстановку, Залужний заявив, що головні зусилля противник сконцентрував на півночі Луганської області. Росіяни масово застосовують артилерію і, на жаль, мають десятикратну вогневу перевагу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Але попри все ми й далі утримуємо позиції. Кожен метр української землі там политий кров‘ю, але не тільки нашою, а й окупанта», — зазначив генерал.

За оцінкою головнокомандувача ЗСУ, «на сьогодні маємо ширину фронту 2450 км, з яких на 1105 км ведуться активні бойові дії».

Ситуацію в Сєвєродонецьку Залужний назвав складною. Туди ворог перекинув до 7 батальйонних тактичних груп — кожна налічує приблизно 600—800 солдатів і офіцерів. Попри щільний вогонь захисникам України вдалося зупинити противника.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Зазнаючи невдач на Луганському напрямку, російські окупаційні війська відновили обстріли житлових кварталів Харкова, що вимагає від нас адекватних дій. Збройні сили РФ і далі обстрілюють артилерією та мінометами підрозділи наших сил оборони в Чернігівській і Сумській областях. Ми ведемо вогонь у відповідь. На окремих напрямках ми перейшли до контрнаступальних дій», — розповів головнокомандувач ЗСУ.

Залужний укотре повторив генералу Міллі своє прохання: у найкоротші строки допомогти Україні отримати більше артилерійських систем калібру 155 мм.

За словами генерала, розуміння стратегії нашої збройної боротьби та проведення операцій допоможе забезпечити прозорість взаємин із партнерами, чіткі й зрозумілі кількісні та часові рамки міжнародної технічної допомоги, про яку ми просимо.

Quote«Ми обмінялися думками про перебіг передавання й застосування вже наданого озброєння, провели аналогії з ленд-лізом часів Другої світової війни та обговорили сценарії подальшого розвитку ситуації», — додав Залужний.

Коментарі

Всі новини