Facebook Pixel

Монастирський представив нового очільника Держслужби надзвичайних ситуацій

ДСНС очолив Сергій Крук. Фото: mvs.gov.ua

ДСНС очолив Сергій Крук. Фото: mvs.gov.ua

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський представив тимчасового виконувача обов’язків голови Держслужби надзвичайних ситуацій Сергія Крука, який до цього очолював Головне управління ДСНС у Рівненській області. Про це повідомляється на сайті міністерства.

Монастирський повідомив, що територіальний підрозділ ДСНС Рівненщини був одним із найкращих у системі, а досвід Сергія Крука, який обіймав посаду керівника 7 років, дасть змогу організувати роботу на такому високому рівні й в інших областях.

Міністр наголосив на необхідності найближчим часом провести засідання Колегії ДСНС за основними напрямками реформування. Йдеться насамперед про реформування підходів.

Telegram Logo
Quote«Я б хотів бачити більше акценту саме на профілактиці. Ми маємо на сьогодні мету, з якою я прийшов на посаду міністра, це – зменшення смертності від надзвичайних ситуацій. Цей показник дуже високий, однак я думаю, що в наших силах його скоротити. Для цього потрібні й нові підходи, й нове бачення, а також нове фінансування для Служби», — сказав Монастирський.

Що відомо про Сергія Крука

Сергій Крук — генерал-майор служби цивільного захисту. Він народився 7 серпня 1977 року в м. Рівне. У 1999 році закінчив Харківський інститут пожежної безпеки МВС України, у 2008 — Київський національний університет внутрішніх справ. Має вчене звання доктора наук із державного управління. Від жовтня 2014 року очолював Головне управління ДСНС України в Рівненській області.

Контекст. Кабінет Міністрів звільнив Миколу Чечоткіна з посади голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Коментарі

Всі новини