Facebook Pixel

На «Рівнеазот» Фірташа стався викид газів, що містять оксиди азоту

Підприємство «Рівнеазот». Фото: ДСНС

Підприємство «Рівнеазот». Фото: ДСНС

20 липня приблизно о 17:10 неподалік міста Рівне на території підприємства «Рівнеазот» у цеху з виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу з нітрозними газами (відходи, що містять оксиди азоту). О 17:26 витік зупинено. Жертв і постраждалих немає. Загрози людям і довкіллю немає.

Про це йдеться в повідомленні ДСНС.

Концентрація окису азоту в повітрі на території підприємства становить 0,5 — 0,8 мг на кубометр за гранично допустимих 1,5 мг.

Telegram Logo

Для чергування від ДСНС залучено 15 осіб і 4 одиниці техніки.

«Хмара бурого диму котиться в бік міста», — писали очевидці в соцмережах.

Your browser doesn't support HTML5 video.

«Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв і постраждалих немає», — повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в пресслужбі підприємства.

«Підприємство працює в штатному режимі. Надзвичайна ситуація не вплинула на роботу виробничих цехів і відвантаження продукції», — запевнили в пресслужбі.

«Рівнеазот» — одне з найбільших хімічних підприємств Західної України, виробляє азотні добрива, технічний кисень, рідку вуглекислоту та сухий лід.

З 2011 року входить до групи підприємств азотного бізнесу Ostchem міжнародної групи компаній Group DF Дмитра Фірташа.

Ostchem об'єднує азотні підприємства «Рівнеазот», «Сєвєродонецьке об'єднання «Азот», черкаський «Азот», роздрібного оператора Ostсhem Retail і мережу складів «УкрАгро НПК».

rivneazot-spasatel.jpg

Додатково. РНБО ввела персональні санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа, заявив секретар РНБО Олексій Данілов після засідання Ради 18 червня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини