Facebook Pixel

ЗСУ наступають у Бахмуті — ISW

ЗСУ наступають у Бахмуті — ISW

ЗСУ наступають у Бахмуті — ISW

Українські офіційні особи визнали обмежені успіхи України на полі бою під час останніх локалізованих контратак у Бахмуті та навколо нього. Про це йдеться в щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Так, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр 15 травня 2023 року заявила, що останніми днями українські війська здійснили кілька не уточнених наступів у районі Бахмута. Маляр додала, що російські війська розгортають повітряно-десантні сили для захисту флангів Бахмута, імовірно, перекидаючи їх з інших ділянок фронту.

Quote«У Бахмуті й на околицях зараз усе складно. Дуже. Усупереч усьому нашим військам вдалося декілька днів просуватися. Це все завдяки надможливостям і професійності наших військових. Росіяни не змінюють цілі, підтягують до околиць Бахмута свої десантно-штурмові загони. Тривають важкі бої. Триває оборона Бахмута», — написала вона.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський охарактеризував локалізовані українські контратаки як перші успіхи в загальній обороні Бахмута й зазначив, що цю операцію варто сприймати лише як частковий успіх.

Quote«Останні кілька днів показали, що ми можемо рухатися вперед і нищити ворога навіть у таких надскладних умовах. Ми воюємо меншим ресурсом, ніж ворог. Водночас нам вдається руйнувати його плани. Усе завдяки нашим бійцям, які б’ються з агресором, долаючи найвищу межу людських можливостей. Утім, це лише частковий успіх. І саме так його треба сприймати. Операція з оборони Бахмута триває», — зазначив Олександр Сирський.

14 травня речник Східного угруповання військ України полковник Сергій Череватий заявив, що українські війська просунулися на 150 — 600 метрів у різних напрямках у районі Бахмута, але російські війська продовжують докладати зусиль для завершення захоплення Бахмута та оборони окупованих територій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉