Facebook Pixel

Західна частина Бахмута під контролем ЗСУ — ISW

Загони ПВК «Вагнер» у Бахмуті просунулися за залізничну гілку, яка перетинає місто з півночі на південь. Під контролем ЗСУ залишається західна частина міста завдовжки зі сходу на захід приблизно два кілометри (загальна довжина Бахмута зі сходу на захід – приблизно сім кілометрів). Про це йдеться в щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Quote«Геолокована зйомка, опублікована 24 квітня, показує, що сили «Вагнера» трохи просунулися вперед на південному заході від станції Бахмут-2 у західному Бахмуті», – зазначають в ISW.

Українські частини провели контратаку на північний захід від прилеглого до Бахмута селища Хромового, щоб відсунути росіян від траси Часів Яр — Бахмут, якою йде постачання гарнізону Бахмута. Невеликий поступ росіян спостерігається й південніше, у районі Авдіївки — біля селища Невельське.

В ISW припускають, що Кремль уникає застосування відкритих репресивних заходів, оскільки побоюється за стабільність режиму російського диктатора Путіна.

У звіті зазначають, що згідно із зібраними даними, російські ультранаціоналісти й далі виступають за повернення Кремля до сталінських репресій. Такі настрої свідчать про те, що вони очікують від путіна посилення репресій і повної відданості війні. Проте Кремль уникає відкритих репресивних заходів, ймовірно, через побоювання за стабільність путінського режиму. Днями російський уряд відкликав з державної думи законопроєкт, який передбачав збільшення податків з 13 до 30 відсотків для росіян, які втекли з країни.

Quote«Російські ультранаціоналісти неодноразово закликали Кремль націоналізувати майно, що належить росіянам, які «зрадили» країну, втікши з неї, але влада, схоже, вагається щодо введення таких непопулярних заходів» – зазначається у звіті.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉