Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗСУ отримають ще 200 бронемашин Senator від Канади

ЗСУ отримають ще 200 бронемашин Senator від Канади. Фото: ukr.net

ЗСУ отримають ще 200 бронемашин Senator від Канади. Фото: ukr.net

Канада далі підтримує Україну й у новому пакеті допомоги передає українським військовим 200 броньованих автомобілів Senator APC, повідомила міністерка оборони Канади Аніта Ананд.

Quote«Ми й далі підтримуватимемо Україну впродовж довгого часу. Ми оголосили про наш наступний пакет допомоги Україні. Ми зможемо надати Україні понад 200 броньованих автомобілів загальною вартістю 90 млн канадських доларів», — сказала вона.

За словами канадської міністерки, автомобілі Senator призначені для того, щоб виконувати різноманітні завдання, і мають підвищений рівень безпеки. Крім того, вони дуже маневрові.

Quote«Їх дуже легко адаптувати й для інших потреб. На них можна, наприклад, встановити озброєння. Ці автомобілі можуть використовуватися для безпечного перевезення особового складу, обладнання, а також для медичної евакуації. Ці автомобілі мають певне технічне обладнання, що допомагає солдатам визначити небезпеку й у відповідний спосіб на неї зреагувати. Вони броньовані й допомагають захистити людей, які перебувають у тих автомобілях, якщо не вдалося уникнути небезпеки», — зазначила Ананд.

За її словами, Канада надаватиме й іншу допомогу, зокрема, канадські військові далі тренуватимуть українських вояків у Великій Британії. Також Канада допомагає транспортувати допомогу для України від інших партнерів.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо не виключив можливість постачання Україні танків Leopard 2. Канадський уряд розгляне таке прохання Києва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини