Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Долар у світі дорожчає, а в Україні дешевшає. Що буде з валютою до кінця літа

Зростання курсу долара у світі: прогноз в Україні до кінця літа 2021. Фото: Нацбанк

Зростання курсу долара у світі: прогноз в Україні до кінця літа 2021. Фото: Нацбанк

Долар щодо євро, валют Австралії та Нової Зеландії зріс до дев'ятимісячного максимуму, що пов'язано з публікацією протоколу засідання Федеральної резервної системи (ФРС), у якому йдеться про те, що скорочення стимулювання економіки почнеться вже у 2021 році.

Як пише агентство Reuters, євро впав до $1,1684 (вперше з листопада 2020 року), австралійський долар — до $0,72125 (але після того, як країна повідомила про вищий рівень ринку праці, ніж очікували економісти, компенсував більшу частину втрат). Щодо новозеландської валюти, то вона впала до $0,6848.

Крім того, індекс долара, який вимірює валюту США щодо євро, японської єни та інших конкурентів, піднявся до найвищого рівня з 1 квітня — до 93,347.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У повідомленні йдеться, що в протоколі засідання від 27-28 липня, який опублікували сьогодні вночі, чиновники ФРС вказали можливість послабити купівлю облігацій цього року, що стимулює економіку, якщо ситуація й далі поліпшуватиметься, як і очікувалося, але за умови «значного подальшого просування» до максимального працевлаштування, чого ще не досягнуто.

Водночас скорочення обсягів купівлі боргових зобов'язань позитивно позначається на доларі, адже це означає, що ФРС не наповнюватиме фінансову систему такою кількістю американських грошей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Курс долара та євро в Україні до кінця літа

Щодо курсу долара в Україні, то керуючий партнер компанії «Атлант Фінанс» Юрій Нетесаний вважає, що гривня щодо долара до вересня буде зміцнюватися.

«Приблизний діапазон — 26,5 — 27 грн за долар. Зміцнюватиметься національна валюта й щодо євро — вона перебуватиме в діапазоні 31 — 32 грн ще впродовж двох тижнів. Після цього варто очікувати зміну тренду та зміцнення всіх валют щодо гривні».

Юрій Нетесаний

Юрій Нетесаний

Партнер «Атлант-Фінанс»

Контекст. Нагадаємо, що раніше в Міністерстві економіки дали прогноз курсу долара до 2024 року.

Коментарі

Всі новини