Український журнал «Фокус» продали за 100 тис. грн

Фото: Facebook/журнал «Фокус»

Фото: Facebook/журнал «Фокус»

Власник журналу «Фокус» Анатолій Євтухов продав його за 100 тис. грн. Новим власником стане Олександр Борщевич. Поки угода ще не завершена, її деталі стануть відомі наступного тижня.

У коментарі виданню «Детектор медіа» Євтухов зауважив, що був радий позбутися журналу, ба більше, навіть готовий був доплатити за це. Він зазначив, що намагався продати журнал дорожче, однак запропонували лише 100 тис. грн, і Євтухов погодився на такі умови.

За його словами, щоб забезпечити роботу компанії, необхідно 500 тис. грн на місяць. Але зараз через карантин рекламодавці менш охоче замовляють рекламу, бо криза торкнулася усіх сфер бізнесу. Тому головним для власника було знайти когось, хто готовий займатися проєктом, щоб він працював і надалі.

Контекст. У серпні минулого року власник журналу «Фокус» Анатолій Євтухов вирішив продати своє видання.

Євтухов також володіє Business Radio Group, до складу якої входять радіостанції «Шансон», DJFM, «Бізнес ФМ» та «Улюблене».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.